Emaks Group Tekstil Aksesuar

Ne üretiyoruz? Neler yapıyoruz?

Gömleklerinizde kapama düğmesi olarak kullanabileceğiniz delikli, pamuk, polyester ve bakalit ve doğal düğmeler olmak üzere düğme çeşitlerimiz vardır.


Yine gömleğinize farklı bir hava katmakta kullanabileceğiniz garniler için şeritler, kollarda detayı yakalayabileceğiniz süet patclerimiz mevcuttur. Yaka ve manşetlerde istenen duruş ve etkiyi sağlayabilmek adına kullanabileceğiniz kaliteli telalar.

Kış aylarında kullandığımız trikoları süslemek, hoş detaylar eklemek için pul payetli taşlı özel kumaşlarımızdan, nakışlı veya taşlı şeritlerimizden kullanabilirsiniz.  giysinizin performansını korumak, dikişleri örtmek amacıyla ürettiğimiz şeritleri, patchleri, dikme deri ve dikme metalleri, markanızı veya ürün bilgisini eklemek için ise etiketlerimizi kullanabilirsiniz. 


Hırkalarınız için başta sedef düğmeler olmak üzere çeşitli düğme ve doğal düğmeler, fermuar çeşitlerimizden metal, spiral ve kemik fermuarlarımızı, yapıştırma, çıkartma ürünlerini, metal veya plastik armalarımızı markalarınız için kullanabilirsiniz. 

Sweatshirt, sweat pantolon, eşofmanlarınızda ürettiğimiz kordonları kullanabilir, baskılı şeritlerimiz ile desen oluşturabilirsiniz.

Takım elbise ve ceketlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz birbirinden farklı ve boyutta korozo, boynuz, bakalit, polyester, deri ve metal, kaplumbağa, galalit, çoban, çakma düğme gibi çeşitlerimiz mevcuttur. Dikiş görüntüsünü kapatmak veya üzerine markanızı yazmak için biyeler iyi bir kullanım alanına sahiptir. Yine ceketleriniz için yaka içi süetleri, kumaşın dokusunu koruması için telalar ve astarlar bünyemizde mevuttur. Ceketinize ince bir dokunuş yapmak için gereken broş ve rozetleri
Emaks Tekstil Aksesuardan sağlayabilirsiniz.

Montlarınız için  çeşitli özel dar dokuma şeritler, baskılı şeritler, zincirler, üzerine desenler ve logolarınızı basabileceğimiz farklı ölçülerde ve çeşitli türlerde olmak üzere halka tipi yayılı çıtçıt ve S tipi yayılı çıtçıtlarımız, deri, metal ve plastik armalarımız kullanıma uygundur. 


Denim pantolonlarınızda kumaşa zarar vermeden kullanabileceğiniz yüksek dayanımlı rivetlerimiz, çakma düğmelerimiz, zincirlerimiz, çeşitli fermuarlarımız ve yıkamalara karşı dayanıklı jakron ve deri etiketlerimizi Emaks Tekstil'den temin edebilirsiniz.


Diğer pantolonlarınız için pamuk, tahta, kokonat, sedef, krozo, boynuz ve kemik düğmeler; metal, spiral ve kemik fermuarlar, taşlı ve incili şeritler ve şık zincirlerimizden kullanabilirsiniz.


Kadın elbiseleri için sedef, inci, cam düğme gibi çeşitlerimiz mevcuttur. Elbiseler için tamamlayıcı  kemerler ve kemer tokaları, özel baskılı şeritler, zincirler; abiye-gelinlik gibi elbiseler için lez danteller, yaka ve özel şeritler üretiyoruz. Haute Couture gibi kişiye özel tasarlanan parçalarda farklı boy ve özelliklerdeki zincirlerimizi yenilikçi bir tarzda örerek kumaş gibi bir parça haline getirip kullanabilirsiniz.  Bu sayede kişiye göre en iyi, en şık, prestiji yüksek kıyafetler yaratmış olursunuz.  Zincirlerimiz elegant bir görünüme sahip olmanızı sağlar.  Baskılı taşlı şeritlerimiz ve pul payetli taşlı özel kumaşlarımız ile elbiseler pırıl pırıl parlar ve zengin bir görünüme sahip olursunuz. Sadece elbiseleriniz için değil kazaklarınız, montlarınız, pantolon ve çantalarınız da iddialı bir duruş sergileyecektir. 


Erkek iç çamaşırları için ürettiğimiz suni veya sentetik olarak çeşitleri bulunan elastik bantlar şekil alır ve beli sarar, son derece kalitelidir. Yine kadın iç çamaşırlarında kullanılan lastik ve dantelleri bizden temin edebilirsiniz. Sütyen için lastik, dantel, pirinç veya demir tellerden kopçalar üretiyoruz. Gecelikler için ise şık danteller ve özel şeritler üretiyoruz.