background

Hakkımızda

Hakkımızda
background

35 yıllık bir sektörel tecrübenin sonucu 2008 yılında kurulan EMAKS Tekstil Aksesuar, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda 9 ürün kategorisinde yüzbinlerce farklı çeşit tekstil aksesuarının üretimini ve satın alımını gerçekleştirmektedir. Şirketimiz, aradan geçen 12 yıllık süreçte durmak bilmeyen AR-GE çalışmaları ve sürekli genişleyen ürün yelpazesiyle sektörde kendine hatırı sayılır bir konum kazanmıştır. Ürettiği tüm ürünler küresel standartlardaki tüm testlerden başarıyla geçer ve sertifikalanır.

EMAKS Tekstil Aksesuar, doğruluk ve karşılıklı güven ortamını başlıca değerleri olarak odağında tutmaktadır. İstihdamdan işletmeye, üretimden satışa kadar her süreçte geniş vizyon ve etik ilkeler kılavuz alınmaktadır. Bu değerler ışığında, müşterilerimize en iyi ürünler ve en kaliteli hizmetler ivedilikle sunulmaktadır. 

EMAKS Tekstil Aksesuar için ana başarı kriteri müşteri memnuniyetidir. Veriye dayalı bilimsel metotlarla bu hedefi başarmak misyon edinilmiştir. Üretim süreçlerinde müşteri çıkarlarını korumanın yanı sıra çevre bilinciyle hareket edilir. İnsana saygı duyan, uzlaşma kültürünü benimseyen ve ortak akıl paydasında buluşmaya inanan bir anlayışla yönetilir. Şirketimizde her bir çalışana ve müşteriye görüş ile inançlarından bağımsız değer atfedilir.