background

Ne Üretiyoruz

Ne Üretiyoruz
background

Ürün ve Hizmetler

EMAKS Tekstil Aksesuarları, ölçeği ve hedef pazarı fark etmeksizin tüm tekstil profesyonellerinin ihtiyaçlarına yanıt verebilecek geniş bir skalada, yüksek kaliteli yerli üretim tekstil aksesuarları tasarlar, geliştirir, üretir ve sağlar. Gelinen son noktada, 9 ürün grubunda yüzbinlerle ölçülen aksesuar çeşidine sahiptir. Üretilen tüm ürünler, küresel standartlardaki tüm testlerden başarıyla geçer ve sertifikalanır.

İlk bakışta öngörülebilir ihtiyaçlarınız için EMAKS Tekstil Aksesuarları’nda bulabileceğiniz ürünleri özetlemek yerinde olacaktır. En popüler giysi gruplarında tercih edebileceğiniz ürünlerimizden bazılarından bahsetmenin, ürün portföyümüzün engin genişliğini en iyi şekilde yansıtacağına inanıyoruz.

EMAKS Tekstil Aksesuarları Ne Üretiyor?

En Yüksek Kalitede Özel Üretim Trend Ürünler

EMAKS Tekstil Aksesuarları portföyünde çok yönlü kullanılabilen, özel olarak en yüksek kalitede ülkemizde üretilen aksesuarlar bulunmaktadır. Tekstil sektörünün emektarları ve duayenleri, bu aksesuarların birçoğunun yakın bir zamana kadar yalnızca ithalat yoluyla elde edilebildiklerini hatırlayacaklardır. EMAKS Tekstil Aksesuarları, bu aksesuarları söz konusu muadilleriyle karşılaştırılamayacak kalitede ve küresel standartlara uygun şekilde ülkemizde üretmektedir.

Dünyadaki trendlerin takibi ve gerçekleştirilen AR-GE çalışmaları sonucunda ortaya çıkan bu ürünler şu şekilde sıralanıyor: Çok amaçlı kusursuz dantel çeşitleri, flok baskılı dantel, tül, triko ve abiyeler için ideal taşlı şeritler, gösterişli taşlı düğmeler, broşlar, hayvan, meyve ve nesne figürlü renkli düğmeler, en yüksek kalitede ve ipeksi tuşeli metraj ve işlenmiş süetler.

Gömlekler için ideal delikli, pamuk, polyester, bakalit ve doğal materyal bazlı düğmeler, garni çalışmaları için şeritler ve ürünlerinize detay derinliği kazandırabilecek yamalar (patch’ler). Yaka ve manşetlerin formunu ve dirayetini artıracak en yüksek kaliteli telalar. 

Trikoları süslemek ve detaylandırmak için pul payetli ve taşlı özel düğmeler, danteller, nakışlı ve taşlı şeritler. Kış aylarının vazgeçilmezi trikoları güçlendirmek ve dikiş örtmek için özel tasarlanmış şeritler, yamalar, dikme deriler ve dikme metalleri, marka ve ürün bilgisi etiketleri.

Hırkalara özel başta sedef olmak üzere doğal taşlardan imal edilen düğmeler; kemik, spiral, boynuz, kokonat ve metal fermuarlar, metal ve plastik armalar, çıkartma malzemeleri.

Sweatshirt, pantolon ve eşofmanlara değer katan tasarım kordonlar ve tasarımcılar için yeni ihtimaller yaratan baskılı şeritler.

Takım elbise ve ceket şıklığına şıklık katan broş ve rozetler; farklı çeşit ve boyutlarda korozo, boynuz, bakalit, polyester, deri, metal, kaplumbağa, galalit, çoban ve çakma düğmeler. Dikişleri kapatmak, düz ve marka yerleştirmeye olanak tanıyan baskılı biyeler. Yaka içi süetleri, kumaş dokusunu koruyan telalar ve astarlar. 

Soğuk havadan korumaktan fazlasını sunan montlara dar dokuma şeritler, zincirler, desen ve logo baskısı yapılabilen farklı ölçü ve türlerde halka tipi, yaylı ve S tipi yaylı çıtçıtlar; deri, metal ve plastik armalar. 

Denim dostu, kumaşa zarar vermeden kullanılabilen yüksek dayanıklı rivetler, çakma düğmeler, zincir aksesuarlar, fermuarlar, yıkamaya karşı dayanıklı jakron ve deri etiketler. 

Geleneksel ve sıra dışı pantolon tasarımlarına pamuk, tahta, kokonat, sedef, korozo, boynuz ve kemik düğmeler. Metal, spiral ve kemik fermuarlar. Taşlı ve incili şeritler ile çok çeşitli zincirler.

Zarif kadın elbiseleri ve gecelikler için sedef, inci ve cam gibi estetik odaklı düğme çeşitleri. Elbiseler için tamamlayıcı kemerler ve tokaları, özel baskılı şeritler, zincirler. Abiye ve gelinlik gibi gece elbiseleri için lez danteller, yakalar ve özel şeritler. Gecelikler için yüksek kaliteli ve doğal materyal bazlı danteller ile şeritler.

Dirayetli ve ergonomik iç çamaşırları üretmek isteyen müşterilerimiz için doğal ve sentetik çeşitleri bulunan, giyenin belini sararak rahat bir kullanım sağlayan yüksek kaliteli elastik bantlar. Kadın iç çamaşırları içinse alerji karşıtı özel üretim danteller.  

Haute Couture, kişiye özel tasarlanan parçalarda farklı boy, renk ve özellikteki zincirlerimiz ister tasarım detayı olarak, istenirse de örülerek kumaş gibi kullanılabilir. Metal zincirlerin yanı sıra daha hafif baskılı ve taşlı şeritler, pul payetli taşlı özel kumaşlar ile özel tasarım elbise, kazak, mont, pantolon ve çantalara zenginlik katılabilir.