background

Workshop

Emaks

Workshop

EMAKS Workshop ismini verdiğimiz atölye inisiyatifimizle yenilikçi müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz. EMAKS Workshop’tan faydalanmak için ne istediğinizi bilmeniz bir zorunluluk değildir. Aklınızda bir fikir, elinizde bir çizim ya da numune olması, tam olarak hayal ettiğiniz ürünlerin ortaya çıkması için yeterlidir. EMAKS Workshop’ta üretilen tüm ürünler, tıpkı EMAKS Tekstil Aksesuar’dan alınabilen tüm ürünler gibi küresel standartlardaki tüm testlerden başarıyla geçer ve sertifikalanır.

EMAKS Workshop’ta hayal ettiğiniz veya tasarladığınız aksesuarların numunelerini tam olarak aklınızdaki gibi çıkarıyor, fiziksel örnekleri üzerinden birlikte ideal formuna ulaştırıyor ve nihayet tamamen size özel bir aksesuarı birlikte üretiyoruz. Atölye programımızın en büyük avantajı müşterilerimize fikir, tasarım, numune ve üretim süreçlerinde istedikleri kadar rol alma fırsatı sağlamasıdır. Bu sayede tekstil aksesuarlarının baştan sona serüvenine hâkim olmalarını ve onların gerçek potansiyellerini fark etmelerini teşvik ediyoruz.

Elinizde bulunan tüm aksesuar numunelerinin seri üretimini kapsamlı özelleştirme şanslarıyla EMAKS Workshop ile gerçekleştirmeniz mümkün.